ES projektai

KOSLITA PARDAVIMŲ SKAITMENIZACIJA

Koslita, UAB  nuo 2022 m. vasario mėn. įgyvendina projektą, kurio metu bus skaitmenizuoti įmonės pardavimų procesai, įdiegiant el. savitarnos sistemą bei siekiant efektyvinti veiklą ir didinti įmonės pajamas.

Įdiegta el. savitarnos sistema leis klientams el. būdu matyti asortimentą, užsakymų istoriją ir pateikti naujus užsakymus.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto pavadinimas – Koslita pardavimų skaitmenizacija

Projekto vykdytojas – Koslita, UAB

Bendra projekto vertė – 64 367,75 Eur.

Iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją įgyvendinimui skiriama iki – 48 275,81 Eur.

Projekto vykdymo pradžia – 2022.02.03

Projekto vykdymo pabaiga 2023.02.04

 

NAUJOS KARTOS RŪGŠTINIŲ VALIKLIŲ LINIJOS SUKŪRIMAS
UAB „Koslita“ nuo 2020 m. rugpjūčio mėn. įgyvendina projektą, kurio metu planuojama sukurti tris inovatyvius gaminius. Naujai sukurti gaminiai praplės įmonės asortimentą ir leis įmonei išlikti konkurencinga. Jie bus unikalūs savo sudėtimi, kurioje nebus žmogui ir aplinkai labai pavojingų kancerogeninių, mutageninių, toksiškų reprodukcijai bei patvarių ir organizmuose besikaupiančių medžiagų.
Sukurtus naujus gaminius bus galima naudoti tiek buityje, tiek visuomeninės paskirties įstaigose ar įmonėse, kuriose atliekant valymo darbus, nėra poreikio naudoti dezinfekuojančius valiklius.
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo
Projekto pavadinimas – „Naujos kartos rūgštinių valiklių sukūrimas“
Projekto vykdytojas – UAB „Koslita“

Bendra projekto vertė - 236 485,82 Eur.
Iš Europos regioninės plėtros fondo įgyvendinimui skiriama iki – 104 528,86 Eur.

Projekto vykdymo pradžia – 2020.08.03
Projekto vykdymo pabaiga – 2022.08.03